Onninen Katowice Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Sklep samoobsługowy OnninenSklep
samoobsługowy
Tysiące produktów Onninen5 500 
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
32 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas Al. Roździeńskiego 212A, 40-315 Katowice
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Jadąc od strony Sosnowca prosimy kierować się w stronę IKEI potem pod trasą 86 cofanąć się w stronę Mc Donalds. Jadąc od centrum lub Bielska, prosimy zjechac z trasy 86 jak do Castoramy, ninąć ją i jechać w stronę Mc Donalds. Za restauracją Mc Donalds prosimy skręcić od razu w prawo, nasza hurtownia znajduje się przy salonie Hyundai.

Oddział samoobsługowy Onninen Express

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Roździeńskiego 212A w Katowicach to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Katowicach to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce. Obsługujemy trasy od Zawiercia przez Siewierz, Zagłębie do Podbeskidzia.

Oddział Onninen - Katowice
Oddział Onninen - Katowice (6)
Oddział Onninen - Katowice (7)
Oddział Onninen - Katowice (8)
Oddział Onninen - Katowice (9)
Oddział Onninen - Katowice (10)
Oddział Onninen - Katowice (11)
Oddział Onninen - Katowice (12)
Oddział Onninen - Katowice (13)
Oddział Onninen - Katowice (14)

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies