Onninen Lublin Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Tysiące produktów Onninen5 000
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
81 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas ul. Mełgiewska 30i, 20-234 Lublin
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Z centrum miasta prosimy kierować się w stronę lotniska do ul. Mełgiewskiej. Na wysokości Powiatowego Urzędu Pracy należy skręcić w lewo na światłach, następnie ponownie w lewo. Budynek oddziału hurtowni hydrauliczno-elektrycznej Onninen Lublin będzie widoczny po prawej stronie.

Hurtownia stacjonarna przy ulicy Mełgiewskiej 30i w Lublinie oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Placówka specjalizuje się w obsłudze klientów profesjonalnych, instalatorów, firm budowlanych i instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Lublinie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego, m.in. Puław, Kraśnika, Chełma, Zamościa, Hrubieszowa, Łęcznej, Biłgoraja, Radzynia, Białej Podlaskiej, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Kocka i Tomaszowa Lubelskiego.

Oddział Onninen - 610 Lublin
Oddział Onninen - 610 Lublin
Oddział Onninen - 610 Lublin
Oddział Onninen - 610 Lublin
Oddział Onninen - 610 Lublin
Oddział Onninen - 610 Lublin

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies