Onninen Piła Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Sklep samoobsługowy OnninenSklep
samoobsługowy
Tysiące produktów OnninenTysiące
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
67 xxx xx xxPokaż
 Napisz do nas ul. W.Kossaka 101, 64-920 Piła
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Prosimy kierować się na ulicę Kossaka. Nasza hurtownia znajduje się na przeciwko dużej budowlanej hurtowni "Małachowski". Po wejściu na plac, nasz budynek znajduje się po lewej stronie.

Oddział samoobsługowy Onninen Express

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Kossaka 101 w Pile to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Pile to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę codziennego transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Piły, Jastrowic, Złotowa, Chodzieża, Wysokiej oraz Wyrzysku.

Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła
Oddział Onninen - Piła

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies