Onninen Wałbrzych Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Sklep samoobsługowy OnninenSklep
samoobsługowy
Tysiące produktów Onninen3 100 
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
75 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas ul. Wrocławska 113, 58-306 Wałbrzych
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Od strony Świdnicy na rondzie i przez pierwsze światła prosimy jechać prosto, następnie za przystankiem prosimy skręcić w prawo na plac hurtowni Onninen.

Oddział samoobsługowy Onninen Express

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Wrocławskiej 113 w Wałbrzychu to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Wałbrzychu to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie całego powiatu wałbrzyskiego, Świdnicy, Dzierżoniowa, Jeleniej Góry, Kamiennej Góry oraz Nowej Rudy.

Oddział Onninen - Wałbrzych
Oddział Onninen - Wałbrzych
Oddział Onninen - Wałbrzych
Oddział Onninen - Wałbrzych

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies