Onninen Zielona Góra Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Tysiące produktów OnninenTysiące
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
68 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas ul. Osadnicza 28, 65-785 Zielona Góra
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Wjeżdżając do miasta Aleją Zjednoczenia za elektrociepłownią prosimy skęcić w prawo, następnie w lewo oraz ponownie w prawo. Po 450 m hutownia Onninen będzie po prawej stronie.

Hurtownia stacjonarna przy ulicy Osadniczej 28 w Zielonej Górze oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Zielonej Górze to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę codziennego transportu towaru we wskazane miejsce na terenie południowej części województwa lubuskiego.

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies