Onninen Zielona Góra Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Tysiące produktów OnninenTysiące
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
68 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas ul. Chemiczna 2, 65-713 Zielona Góra
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Jadąc drogą S3 prosimy skręcić w Trasę Północną, następnie po 6 km na rondzie Ireny Sendlerowej prosimy zjechać na ulicę Zjednoczenia. Po 1300 m należy skręcić w prawo do ulicy Chemicznej, po 170 m jadąc prosto nasza hurtownia będzie znajdowała się po lewej stronie.

Onninen Express - Logotyp od 2019Hurtownia stacjonarna przy ulicy Chemicznej 2 w Zielonej Górze oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

 Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Zielonej Górze to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę codziennego transportu towaru we wskazane miejsce na terenie południowej części województwa lubuskiego.

Onninen Express Zielona Góra 1
Onninen Express Zielona Góra 2
Onninen Express Zielona Góra 3
Onninen Express Zielona Góra 4
Onninen Express Zielona Góra 5
Onninen Express Zielona Góra 6
Onninen Express Zielona Góra 7

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies