Dział Doradztwa Technicznego Onninen

Dedykowany zespół inżynierów, projektantów, doradców technicznych z branży instalacji elektrycznych, automatyki, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, pomp ciepła i techniki grzewczej. 

Grupa Elektryczna

Projektowanie oświetlenia w marce własnej. Projekty i wizualizacje dla instalacji  fotowoltaiki. Współpraca z biurami projektowymi, promowanie marki własnej Modus Onnline.  Przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń dla klientów z zakresu oświetlenia, fotowoltaiki oraz magazynowania energii. Doradztwo w zakresie rozdziału energii.

Reprezentowane branże:

 

Automatyka i sterowanie

Automatyka i sterowanie

Przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń  dla klientów i sprzedaży. Wsparcie techniczne, dobór rozwiązań i urządzeń spełniających oczekiwania inwestora. Wsparcie w zakresie automatyki przemysłowej, sterowniczej, optymalizacja oferty, kontakt z producentem.

Reprezentowane branże:

 

Grupa OZE

Doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych służących minimalizacji zużycia energii elektrycznej w istniejących obiektach, wizje lokalne i konsultacje na obiekcie. Dobór i wsparcie w dziedzinie rekuperacji, pomp ciepła oraz nowoczesnej techniki grzewczej. Przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń dla klientów z zakresu OZE, autoryzacje serwisowe i certyfikaty f-gaz.

Reprezentowane branże:

 

Grupa HVAC

Wentylacja, klimatyzacja, oddymianie (HVAC)

Dobór rozwiązań i urządzeń spełniających oczekiwania inwestora i/lub Wykonawcy przy uwzględnieniu parametrów technicznych wymaganych przez obowiązujące przepisy i normy. Konsultacje projektowe, koncepcje projektowe klimatyzacji komercyjnej, doradztwo i wsparcie inżynieryjne.  

Reprezentowane branże:


Aktualności