sprawna logistyka   kompleksowe rozwiązania   wyspecjalizowani eksperci   sprawdzony e-commerce

Elektronika

Elektronika

Komponenty wykorzystywane przy produkcji, serwisach i naprawach szeroko rozumianych obwodów elektronicznych. Od elementów elektronicznych biernych po aktywne i wspomagające komponenty mechaniczne.

Automatyka

Automatyka

Produkty wywodzące się z branży elektrotechnicznej, które zostały zaadoptowane w procesach automatyzacji, regulacji i sterowaniu.

Pneumatyka

Pneumatyka

Wszelkiego typu komponenty i produkty, które są wykorzystywane w aplikacjach gdzie przekazywanie energii i sterowania realizowane jest za pomocą sprężonego powietrza jako czynnika roboczego.

Hydraulika

Hydraulika

Wszelkiego typu komponenty i produkty, które są wykorzystywane w aplikacjach gdzie przekazywanie energii i sterowania realizowane jest za pomocą oleju hydraulicznego jako czynnika roboczego.

Mechanika

Mechanika

Produkty wykorzystywane jako elementy uzupełniające kompleksowe projekty mechaniczne. Od prostych zabezpieczeń jak zaślepki po zaawansowane elementy ruchome jak zawiasy i łożyska.

Chemia

Chemia

Produkty niezbędne w wielu procesach zakładów przemysłowych, które powstały w wyniku obróbki zasobów naturalnych w procesach chemicznych. Oleje, smary, kleje, chłodziwa itp.

Zobacz wszystkie produkty z działu przemysł

 

Doradcy przemysłowi w Polsce

 

Przemysł w Onninen - mapa kontaktów

mazowieckie, podlaskie,
lubelskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie

małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

dolnośląskie, opolskie

śląskie, łódzkie

RDTH - regionalny doradca techniczno-handlowy
DTH - doradca techniczno-handlowy

 

Aktualności z segmentu przemysłowego