sprawna logistyka   kompleksowe rozwiązania   wyspecjalizowani eksperci   sprawdzony e-commerce

Oferta - Przemysł

Wiemy, że czas reakcji jest kluczowy i działamy proaktywnie. Oferujemy asortyment pierwszej potrzeby dla działów produkcji, utrzymania ruchu i obiektów przemysłowych. Nasi wyspecjalizowani eksperci techniczni świadczą serwis u Klienta, zapewniając szybką reakcję na ewentualne zgłoszenia awarii. Dzięki sprawnej logistyce i łatwemu dostępowi do specjalistycznych produktów jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania w oparciu o renomowane produkty i sprawdzone marki. Mogą Państwo skorzystać również z szerokiego wachlarza rozwiązań e-commerce i wiedzy naszych doradców, którzy nieustannie podnoszą swoje specjalistyczne kompetencje.

 

 

Masz pytania odnośnie oferty?

Dowiedz się więcej o ofercie dla przemysłu.
Powiedz nam czego potrzebujesz.

 

 

Asortyment dla przemysłu

 

Elektronika

Elektronika

Komponenty wykorzystywane przy produkcji, serwisach i naprawach szeroko rozumianych obwodów elektronicznych. Od elementów elektronicznych biernych po aktywne i wspomagające komponenty mechaniczne.

Automatyka

Automatyka

Produkty wywodzące się z branży elektrotechnicznej, które zostały zaadoptowane w procesach automatyzacji, regulacji i sterowaniu.

Pneumatyka

Pneumatyka

Wszelkiego typu komponenty i produkty, które są wykorzystywane w aplikacjach gdzie przekazywanie energii i sterowania realizowane jest za pomocą sprężonego powietrza jako czynnika roboczego.

Hydraulika

Hydraulika

Wszelkiego typu komponenty i produkty, które są wykorzystywane w aplikacjach gdzie przekazywanie energii i sterowania realizowane jest za pomocą oleju hydraulicznego jako czynnika roboczego.

Mechanika

Mechanika

Produkty wykorzystywane jako elementy uzupełniające kompleksowe projekty mechaniczne. Od prostych zabezpieczeń jak zaślepki po zaawansowane elementy ruchome jak zawiasy i łożyska.

Chemia

Chemia

Produkty niezbędne w wielu procesach zakładów przemysłowych, które powstały w wyniku obróbki zasobów naturalnych w procesach chemicznych. Oleje, smary, kleje, chłodziwa itp.

zobacz wszystkie produkty z działu przemysł

 

Doradcy przemysłowi w Polsce

 

Przemysł w Onninen - mapa kontaktów

mazowieckie, podlaskie,
lubelskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie

małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

dolnośląskie, opolskie

śląskie, łódzkie

RDTH - regionalny doradca techniczno-handlowy
DTH - doradca techniczno-handlowy

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

 

Aktualności z segmentu przemysłowego